Luty 2012 PDF Drukuj Email

25 lutego uczniowie naszej szkoły, pod opieką anglistów, udali się na 6 niowe warsztaty językowe do Londynu.

Pobyt w stolicy Wielkiej Brytanii był nie tylko okazją do sprawdzenia w praktyce swoich umiejętności językowych, ale przede wszystkim szansą na bezpośredni kontakt z ludźmi, dla których język angielski jest językiem ojczystym.

Codzienny kontakt i rozmowy z rodzinami, które ich gościły na długo pozostaną w pamięci uczestników wyjazdu.

Intensywny program wyjazdu został wzbogacony o krótki wypad nad morze do Brighton, gdzie uczniowie mogli odpocząć korzystająć ze słonecznej pogody oraz zjeść prawdziwe Fish and chips.

Po wyjeździe zostało wiele niezapomnianych wrażeń, a szczególnie widok królowej Elżbiety II przejeżdżającej obok w swojej limuzynie.

Londyn zostanie zapamiętany jako słoneczne (!), przyjazne miasto, do którego na pewno jeszcze kiedyś powrócimy.