Rekrutacja PDF Drukuj Email

Rekrutacja

Zapraszamy do gimnazjum i liceum uczniów nastawionych na współpracę, ciekawych świata, chcących współtworzyć naszą szkołę.

W skład Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. św. Pawła z Tarsu wchodzą:

Katolickie Gimnazjum, Katolickie Liceum Ogólnokształcące i International Baccalaureate School No 2197.

Nasza szkoła zapewnia:

- wysoki poziom nauczania w oparciu o programy autorskie doskonale przygotowanej kadry nauczycielskiej (czego choćby dowodem są uprawnienia międzynarodowej matury);

- możliwość indywidualnego, wszechstronnego rozwoju ucznia w bezpiecznej, rodzinnej atmosferze w duchu poszanowania wartości chrześcijańskich.

Zasady rekrutacji:

- szkoła przygotowana jest na przyjęcie 16 do pierwszej klasy  1 liceum  oraz 10 do IB (matura międzynarodowa)

- Zapraszamy również na indywidualne spotkania po wcześniejszy kontakcie telefonicznym 22-789-14-02 w godzinach od 9:00 do 14:00 od poniedziałku do piątku