Rekrutacja PDF Drukuj Email
Rekrutacja

Zapraszamy do gimnazjum i liceum uczniów nastawionych na współpracę, ciekawych świata, chcących współtworzyć naszą szkołę.
W skład Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. św. Pawła z Tarsu wchodzą:
Katolickie Gimnazjum, Katolickie Liceum Ogólnokształcące i International Baccalaureate School No 2197.

Nasza szkoła zapewnia:

- wysoki poziom nauczania w oparciu o programy autorskie doskonale przygotowanej kadry nauczycielskiej (czego choćby dowodem są uprawnienia międzynarodowej matury);
- możliwość indywidualnego, wszechstronnego rozwoju ucznia w bezpiecznej, rodzinnej atmosferze w duchu poszanowania wartości chrześcijańskich.
Zasady rekrutacji:
- szkoła przygotowana jest na przyjęcie 16 do pierwszej klasy  1 liceum  oraz 10 do IB (matura międzynarodowa)
Z PRZYCZYN OD NAS NIEZALEŻNYCH ULEGŁY ZMIANIE TERMINY SPOTKAŃ INFORMACYJNYCH, ZA CO PAŃSTWA BARDZO PRZEPRASZAMY. ODBĘDĄ SIĘ ONE:
- Spotkania informacyjne:       16 marca o godz. 18.00

6 kwietnia godz. 18.00 i 27 kwietnia o godz. 18.00

terminy w maju zostaną podane później

- Zapraszamy również na indywidualne spotkania po wcześniejszym kontakcie telefonicznym 22-789-14-02 w godzinach od 9.00 do 14.00 od poniedziałku do piątku.