Indywidualne osiągnięcia naszych uczniów PDF Drukuj Email

Michał Nidecki, uczeń klasy II  naszego gimnazjum, jest stypendystą   Regionalnego  Programu Stypendialnego  dla uczniów szczególnie uzdolnionych Samorządu Województwa Mazowieckiego w roku szkolnym 2012/2013.

Celem projektu  jest  materialne i merytoryczne wsparcie uczniów szczególnie uzdolnionych w zakresie przedmiotów matematyczno-przyrodniczych i technicznych.

Michał Nidecki realizuje projekt badawczy pt. „Silniki elektryczne w lokomotywach w Polsce”. W ramach projektu Michał , miedzy innymi, analizuje dokumentację techniczną silników elektrycznych, wyznacza wartości parametrów silnika wykorzystując napisany przez siebie program komputerowy oraz na symulatorze uczy się sterować lokomotywą.

Projekt prowadzony jest pod kierunkiem p. Dr. Joanny Kłobukowskiej.

Michałowi życzymy sukcesów w realizacji projektu.