Aktualności PDF Drukuj Email

Sekretariat jest czynny w godzinach 9.00 - 14.00 (poniedziałek - piątek).

W sprawach dotyczących rekrutacji oraz w sprawach pilnych prosimy o kontakt  telefoniczny z numerem 660 081 204       lub kontakt mailowy ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ).

Dysponujemy jeszcze kilkoma wolnymi miejscami w klasach pierwszych na rok szkolny 2019/20.

Rekrutacja na rok szkolny 2019/2020

Szanowni Państwo!

W roku szkolnym 2019/2020 planujemy utworzenie dwóch klas pierwszych liceum, jednej dla absolwentów ośmioklasowej szkoły podstawowej i jednej dla absolwentów gimnazjum.

Nie są to klasy profilowane, co oznacza, że każdy uczeń naszej szkoły po ukończeniu klasy I liceum i zrealizowaniu przewidzianych prawem oświatowym zajęć obowiązkowych, indywidualnie wybiera przedmioty, których będzie się uczył w zakresie rozszerzonym. Wyboru można dokonać spośród przedmiotów takich jak:

język polski
język obcy
fizyka
informatyka
biologia
chemia
geografia
wiedza o społeczeństwie
historia

Niezależnie od powyższej zasady, każdy uczeń, począwszy od klasy I liceum, uczestniczy w lekcjach języka angielskiego w wymiarze 5 godzin tygodniowo w grupie dostosowanej do jego poziomu. Drugim językiem nauczanym w szkole jest język hiszpański albo język niemiecki oraz fakultatywnie język łaciński.

Rekrutacja do klasy I IB

Ogłaszamy również nabór do klasy 1 IB w roku szkolnym 2019/2020. Propozycję tę kierujemy zarówno do uczniów kształcących się dotychczas w Polsce jak i powracających zza granicy. Uczniowie realizujący obowiązek nauki w Polsce powinni posiadać świadectwo ukończenia 1 klasy liceum ogólnokształcącego (niekoniecznie tzw. pre IB). Od kandydatów oczekujemy bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, co najmniej dobrej oceny z matematyki oraz umiejętności pogłębionej interpretacji utworów literackich, potwierdzonych przeprowadzonym przez nas egzaminem.

Szczegółowe zapytania oraz zgłoszenia prosimy kierować na adres

Czesne w klasie IB już od 1400 zł miesięcznie.

Numer konta PDF Drukuj Email

PKO BP nr konta 82 1020 1127 0000 1602 0007 3312

Zespół Szkół Ogólnokształcących

im. św. Pawła z Tarsu

04-994 Warszawa ul. Poezji 19

1% podatku PDF Drukuj Email

Jeżeli chcesz wspomóc naszą szkołę, możesz nam przekazać 1% podatku.

Nawet najdrobniejsza wpłata jest dla nas cenna!

Fundacja Studencka "Młodzi-Młodym"

w CEL 1% wpisz: